facebook

„Uzdravujeme Vaše nitro"

Výsledky terapie

Jaké mám výsledky s klienty? Metoda Ruš vyniká výjimečnou účinností, proto při práci s klienty vždy dosahuji pozitivních výsledků, nehledě na to, jestli metodě věří, nebo ne. Klienti obvykle získávají více, než očekávají. Zlepšení kvality života nastává bezprostředně po skončení terapie.

Jednoduše vede k šťastnějšímu, naplněnějšímu životu. K vnitřnímu klidu. K životu bez usilování a boje. Ke stavu bez myšlenek. K prožívání přítomného okamžiku. Ke zdraví. K harmonickým vztahům- se sebou sama, s ostatními lidmi, s celým světem. K sebepoznání, k prožívání v lásce a sebe přijetí. K odpuštění sama sobě i ostatním. Velmi podstatné pro každého je, že metoda vede k hlubšímu pochopení a uvědomění si své zodpovědnosti za vlastní život.

Výsledky po terapiích jsou skvělé, protože již během terapie lidem „dochází“, „co“ se „proč“ a „jak“ děje…uvědomují si souvislosti, a že starosti, které je tak dlouho trápily, jsou vlastně pryč. Je krásné být u proměny svých klientů, vnímat jejich obrovskou úlevu, když odhazují břemena, která si naložili nebo jim byla nakládána od raného dětství či ještě dříve. Když se někdo uvolní často i z mnohaletých bloků, třeba pocitů křivdy, viny, nemožnosti odpuštění sobě či jiným. Je krásné vidět, jak nacházejí přes pochopení souvislostí svou sebeúctu, lásku k sobě i k druhým.

Co dala Metoda Ruš mě? Pozitivně ovlivnila můj život ve všech oblastech. Říkám, že existoval život před „ruškou“ a po „rušce“!:-) Prožívám svůj každodenní život jinak než dříve a s poznáním, že vše si vytvářím sama. Za neuvěřitelně krátký čas se mi podařilo se zbavit letitých problémů, které mi bránily žít šťastně a spokojeně. Díky Metodě Ruš, prožívám harmonické vztahy v rodině, i s přáteli. V každodenním životě jsem našla hledanou vnitřní rovnováhu, zdraví i víru v sebe a své schopnosti. Více si dokáži užívat života a radovat se z maličkostí. Vše běží více samo a přitom správným směrem, aniž by o to člověk přehnaně usiloval.

Recenze klientů


Romana S.

O metodě RUŠ jsem sice slyšela už dříve a jsem velmi ráda, že jsem se k ní odhodlala. Před více než půl rokem jsem začala mít vážné zdravotní problémy – přišla jsem částečně o sluch, dočasně i o zrak, přidaly se další komplikace, osobní život se zhroutil a do toho jsem musela na operaci páteře. Za tuto dobu jsem zkoušela různé metody, psychologa, detoxikaci, poradce, četla motivační literaturu nejrůznějšího zaměření, nic nepomohlo déle než na pár dní a jen jsem se točila v kruhu. Díky silným lékům, které jsem musela brát jsem se stala velmi citově labilní, měla jsem časté záchvaty pláče, deprese, ztratila jsem chuť do života. RUŠ mi jediná pomohla. Po operaci páteře jsem nosila bederní pás, abych si zmírnila bolesti přes den a mohla jsem déle např. sedět. Už uprostřed prvního sezení u paní Věrušky jsem si ho po přestávce „zapomněla“ obléci a ani jsem si nevzpomněla. Prostě jsem ho už tak nepotřebovala. Neuvěřitelné, co nedokázala rehabilitace za 1,5 měsíce, vyřešila RUŠka za 3 hodiny. Každý lékař by mě považoval za blázna. Bolesti se zmírnily, fyzická tíže ubyla, lépe se mi dýchá, rozšířily se mi možnosti pohybu, které jsem doposud nedokázala udělat. Dokonce se mi změnila chůze, chodím více žensky, což jsem ráda. A hlavně s hlavou vztyčenou. Mám vnitřní záchvaty štěstí, jako bych byla zamilovaná. Krásný pocit. Vím, že mě čeká ještě spousta práce, ale už se nebojím budoucnosti.Paní Věruška je velmi empatická, má hodně pochopení pro každý problém. A její pozitivní přístup je nakažlivý. Jděte na RUŠku, zkuste to, nemusíte se trápit.Vladka V.

Zdravim Vas pani Pakostova,dekuji za Vas email.Terapie mi nesmirne pomohla.Vycistily jsme spolu to nejbolestnejsi a nejpodstatnejsi.Snadno jsem od Vas obkoukala,jak funguje princip rušky.Podle knizky o metode RUS jsem si uplne vyresila vztah k matce.Pri kontrole jsem necitila zadny neprijemny pocit.Na navsteve u dcery jsem byla prijemne prekvapena naprostym obratem v nasem vztahu.Uz nema potrebu na me utocit,Ja se necitim jako obet a ona agresor.Drive jsem byla z jeji spolecnosti naprosto odrovnana,ted se citim skvele.Nekolikrat mi za vse dekovala,darovala mi krasnou orchidej a vcera mi od ni prisel darek.Manzel se choval take mnohem lip a to, co mi driv vadilo uz je mi jedno...Navstevy u tchyne a svagrove byvaly pro me ty nejneprijemnejsi,ted mi nic nevadi.Vcera jsem si uplne vyresila vztah k otci -dalo mi to zabrat-pet hodin :(.Uz se tesim,jak se diky tomu bude vyvijet nas vztah s manzelem.Ted chci postupne zpracovat vsechny vztahy.Kdybych potrebovala jeste neco doladit sVami,tak se rada objednam, Jsem Vam velice vdecna,moc jste mi pomohla.Rada Vas doporucim dalsim lidem. Mejte se moc hezky,at se Vam dari v dalsi praci!

Andrea V.

Technika RUŠ mě velmi překvapila, ze smutku a pocitu nenaplnění mě během pár hodin dostala do kladných pozitivních vibrací. Vyčistila jsem si díky ní staré křivdy. Přišla jsem na to, co jsem byla v minulém životě a zároveň si přišla na odpovědi, nad kterými jsem dumala po celý život. A to nejen díky metodě, ale také díky skvělé terapeutce Věrušce, která mi tuhle metodu osvětlila a svoji trpělivostí a pílí jsme se dostaly do jádra problému. Je velmi šikovná, trpělivá, nápomocná a pomůže Vám s jakýmkoliv problémem, který Vás trápí. Všem vřele doporučuji, jak metodu RUŠ, tak skvělou terapeutku paní Věrušku.


Jitka V.

Terapii RUŠ jsem se rozhodla využít z důvodu vleklého problému a také ze zvědavosti, jestli funguje. Dlouho jsem se odhodlávala, protože jsem měla strach z nepříjemných pocitů, které budou vyvolány. Nakonec jsem si řekla, že na terapii půjdu a vypsala jsem si všechno, co jsem chtěla vyřešit. Nakonec to dopadlo jinak, než jsem si myslela. Vynořil se zcela jiný aktuálnější, nebo lépe, zásadnější problém. Emoce ze mě začaly odcházet ve vlnách, které se stále zmenšovaly, až nezůstalo nic. Překvapila mě důslednost metody, kdy mě má koučka vodila neustále zpět, až po negativní emoci nezbylo nic. Byl to pro mě nový a vyčerpávající, ale zároveň očistný zážitek. Ten den po terapii jsem spala vydatným spánkem a druhý den se mi lépe dýchalo, měla jsem uvolněný hrudník. Na mé nejbližší jsem se dívala jinýma očima. Měla jsem pocit jako bych byla dospělejší a pevnější. S časovým odstupem jsem zjistila, že se jisté věci urovnaly a vymizely z mého života. Stále srovnávám, jak jsem dané situace řešila dřív a docela se tomu divím, protože to jde i jinak, a v tom mi pomohla metoda RUŠ.


Pavla V.

Tuto metodu mi doporučila kamarádka, která již měla zkušenost s touto metodou. Když viděla, jak se trápím, že mám psychické problémy, nezvládám stresové situace, jsem utrápená, bez energie a úsměvu, neváhala a o metodě ruš mi řekla základní informace. Byly to pro mě neuvěřitelné informace, skoro k neuvěření. Jenže důkazem toho, že má pravdu, že tato metoda funguje, byla vlastně ona. Usměvavá, nad věcí, nic jí nerozhodilo, plná energie!! A to byl ten impulz k tomu kroku. Řekla jsem si, já se chci taky usmívat, nechci mít na hrudi balvan, který mě tlačí, bolí, nemohu se ani nadechnout, nechci se stále zlobit, zabívat se maličkostmi. Nechci křičet na svoje děti, nechci být nepříjemná na manžela a na své okolí. Chci prostě naplno žít!! Rozhodnutí bylo rychlé, prostě chci to zkusit, jdu do toho. Vše funguje tak, že situace, slova, které mi vadí teď, jsem nějakým způsobem musela prožít v dětství. Terapie byla pro mě náročná tím, že jsem určité nepříjemné situace (např. z děctví), musela prožít znovu. Musela jsem se vrátit myšlenkama zpět v čase a připomenout si to, co mě opravdu štvalo, co jsem nesnášela, co mi vadilo. Celé jsem si to u paní terapeutky připomněla a také vybrečela. Na začátku terapie jsem si vůbec nemyslela, že jsem schopná si vzpomenout na dobu, kdy mě byli dva roky. A co mi tato metoda dala do života? Zatím jsem byla pouze na první terapii. Druhý den, po prodělané ruš metodě jsem vůbec nevěděla, kdo jsem, jak se jmenuji, co se děje. Byla jsem jako vyměněná. Nechtělo se mi plakat, stále jsem se usmívala a byla prostě spokojená a zároveň divná. Moc jsem se těšila na svoje děti až přijdou ze školy, na manžela, to před terapií tak nebylo. Celkem jsem byla zmatená a vlastně jsem ani nechápala, co se děje. Teď je to tři týdny a musím říct, že jsem opravdu nadšená. Cítím se spokojená, plná energie, opadla veliká únava, umím se radovat z drobností a nic mě neobtěžuje. Opadl tlak a bolest na hrudníku, konečně volně a spokojeně dýchám. Takže musím kostatovat, že to stálo za to. Jsem ráda, že jsem neotálela a šla řešit svoje problémy a je neuvěřitelné, že jde být spokojená, bez stresu a nebrát žádné léky, nenavštěvovat lékaře, psychiatry,...Na druhou stranu musím říct, že jak se pozoruji, je stále co řešit. Jsou situace, které mě vyvádějí z míry, dokonce mě i rozpláčou. Co s tím? Mám v tom jasno. Žádní lékaři, nic takového nepomůže a když, tak jen na chvilku!! Opět se dám na cestu ruš terapie. Tato metoda se mi opravdu velmi osvědčila!!


Dagmar J.

Už od malička jsem se bála tmy. Mívala jsem jako dítě hodně zlých snů, které se mi opakovaly během let až do dospělosti. Celý život jsem hledala možnost pročistit tyto stísněné pocity. Muselo to počkat až do 36 let. Nechápala jsem často své jednání, kdy jsem se v noci budila a chodila ověřovat rodinu, zda-li jsou v pořádku. Moc jsem se bála, že nás někdo ubodá nožem. V terapii RUŠ jsem se dostala k velmi silnému zážitku, kdy jsem prožila smrt ubodáním a pomalým úmrtím v hrobě za živa. Po Rušce už nemám žádné špatné pocity a je to úžasné. Už nemám potřebu kontrolovat dům, jestli je zabezpečený. Jsem volná! A za to děkuji Metodě RUŠ a terapeutce Věruš.Výsledky jsou jednoznačné už u mnoha tisíců klientů, a proto Vám vřele doporučuji, změňte svůj život také!:-)


Doporučená videa:

Psychosomatika x nemocné děti, MUDr. Hnízdil

Negativní emoce se přenášejí jako epidemie. Pokud je matka v napětí, děti to intenzivně vnímají, negativními emocemi se nakazí a začnou stonat. Psychosomatická onemocnění, jako zvláštní choroby....celý článek

Původ psychických problémů

Každý máme v sobě tzv. „zraněné dítě", které nás někdy chtě nechtě ovládá. My se pak chováme stejně, jako se chovají děti, tzn. že jednáme impulzivně, stěžujeme si, vzdáváme se....celý článek