facebook

„Všechno to, co mi teď znepříjemňuje život, někdy nějak logicky vzniklo"

Metoda RUŠ = Rychlá a Účinná změna Skutečnosti

  • „Savo na psychické problémy"
  • „Mercedes na psychiku"
  • „Ruš, co ti vadí"
  • „Rychle k úplnému štěstí"
  • „Terapie uvědoměním"

Je to moderní, jednoduchá, praktická, logická a systematická metoda. Tím, že přímočaře řeší skutečné příčiny aktuálních problémů – rychle a úplně – je jedinečná. Pomocí této metody se zcela zbavíte řady svých potíží během relativně velmi krátké doby, navíc s trvalým efektem. Pod vedením terapeuta se klient zaměřuje na vyhledání a odstranění negativních programů (přesvědčení, vzorců, bloků), prostě toho, co člověku způsobuje nepříjemné pocity, stres, trable, problémy, starosti, bolesti.... Prostě na to, co mu brání žít šťastný život.

Zbavte se svých bloků, problémů, nemocí a dalších zábran, které Vám brání uskutečňovat si svá přání!

Co umí metoda vyřešit? Všechny oblasti, které ovlivňuje naše psychika!:-) Jakékoli psychické i fyzické potíže. To, co máte - vy osobně – za problém/y – můžete metodou vyřešit. Když se nad tím zamyslíte, pak jsou to jen naše vlastní, osobní nepříjemné pocity, které nás negativně ovlivňují. Řeším s klienty i jejich prožitá traumata. Jestliže vám někdo ublížil (při přepadení, znásilnění, vyloupení...), nebo jste někomu ublížili vy (například při dopravní nehodě), pak tuto zátěž vyřešíme úplně. Přitom je lhostejné, jak dávno nebo nedávno k situaci došlo. Během terapie dojde k uvědomění, pochopení, poznání souvislostí, a k odpuštění ostatním i sobě.

Klient si s mojí pomocí vyřeší krizi (finanční, vztahovou, pracovní apod.), jakékoli fobie, strachy, obavy, úzkosti, lítost, smutky, depresi, stres, vztek, nenávist, hněv, kritiku, žárlivost, závist, prožitý šok, pocit samoty, nelásky, odloučení, marnost, pocit vyhoření, bolesti, myšlenky na sebevraždu, anorexii, bulimii, alergie, bolesti hlavy i migrény, trauma z rozvodu i rozchodu – ať už k němu došlo nebo ještě ne, z potratu, úmrtí blízkého člověka i milovaného zvířátka. VYŘEŠÍME SKUTEČNÉ PŘÍČINY současných potíží.

K čemu metoda vede? Vede k prožívání šťastného, naplněného života. Ke svobodě. K hlubokému vnitřnímu klidu. Ke stavu bez myšlenek. K bezprostřednosti, k prožívání každého okamžiku naplno. Vede k harmonickým vztahům – s okolím i se sebou. Život je úspěšný bez usilování. Prodělanou terapií se zvýší odolnost vůči stresu. Vede ke šťastnějšímu a spokojenému životu (ve všech oblastech) tím, že odstraní negace, které nám způsobují nepříjemné pocity. Vede k uvědomění a zodpovědnosti za vlastní život. Učí člověka vyznat se ve svých pocitech, uvědomovat si je, rozumět sobě i ostatním. Metoda Ruš vede k hlubšímu pochopení souvislostí. Vede k vytvoření a rozšíření vnitřního prostoru – klidného, čistého, hlubokého.

Pomůže metoda každému a jak vlastně každý fungujeme? Ano. Každému, kdo je schopen si uvědomovat své problémy a vnímat své pocity. Zažité negace, které máme uloženy v sobě nás napadají, průběžně se nám "honí" v hlavě a více či méně je žijeme na fyzické úrovni. Pokud tyto negace "vytáhneme" a následně zpracujeme tak, že na nás nemají sebemenší vliv (zbavíme je všech nepříjemných emocí, "vyčistíme" je), pak je následně přestaneme žít.

Jak poznat, že je problém vyřešený? Kontrola je, že problém už jednoduše nemáte. Pokud žijete spokojen ve všech oblastech vašeho života – pak není co řešit :-). Např.: Pokud jste vyřešili nějakou situaci nebo vztah (jakýmkoli způsobem), pak při vzpomínce na tu situaci nebo člověka nebo zvířátko nebo sebe… jste v úplné pohodě, jste "nad věcí". Pokud však máte nepříjemné pocity, je tam ještě nějaká (jedna nebo více) negativní myšlenka – vaše. Dá se to vyčistit úplně. Je jedno jak moc i jak dlouho vás to zlobí.

Je lepší individuální terapie či kurzy? Záleží na tom, jaký výsledek očekáváte. Během individuální terapie si odstraníte problém, který vás zatěžuje. Během kurzů si účastníci řeší postupně všechny oblasti svého života. Tím se jejich život zásadně změní. Často vstupují doslova do jiného světa. Získávají nadhled, jsou otevření, uvažují pozitivně bez úsilí, užívají si přítomný okamžik. S případnými příštími starostmi si poradí - použijí Metodu Ruš.

Pokud chcete významně zkvalitnit svůj život ve všech oblastech, a žít šťastně, doporučuji vám kurzy Metody Ruš. Více informací na: www.metodarus.cz

Autorem metody je Karel Nejedlý. Pro více informací o autorovi navštivte stránky www.karelnejedly.cz


Doporučená videa:

Psychosomatika x nemocné děti, MUDr. Hnízdil

Negativní emoce se přenášejí jako epidemie. Pokud je matka v napětí, děti to intenzivně vnímají, negativními emocemi se nakazí a začnou stonat. Psychosomatická onemocnění, jako zvláštní choroby....celý článek

Původ psychických problémů

Každý máme v sobě tzv. „zraněné dítě", které nás někdy chtě nechtě ovládá. My se pak chováme stejně, jako se chovají děti, tzn. že jednáme impulzivně, stěžujeme si, vzdáváme se....celý článek